پرش لینک ها

بام سنتر کامرانیه

بام سنتر کامرانیه :

بام سنتر کامرانیه مجموعه تجاری و اداری در موقعیت بینظیر در منطقه فرمانیه تهران قرار دارد. این مرکز به برترین مرکز خرید شمال شهر تهران مبدل خواهد شد. این مرکز تجاری در ۱۶ طبقه طراحی و اجرا شده است. ۶ طبقه ی پارکینگ و لابی مجموعه 60 متر مربع  به ارتفاع ۵ متر و با طراحی فضای کافی شاپ و رستوران، از مهم ترین ویژگی های این مجموعه می باشد.

سازه بنا اسکلت فلزی است. سیستم گرمایش و سرمایش این مجموعه چیلر، فن کویل و موتورخانه می باشد. این مجتمع تجاری اداری در حال ساخت دارای یک طبقه و نیم واحد تجاری، ۳۷ پارکینگ، ۲۰ واحد اداری در زیربنایی به مساحت ۲۷۹۶ مترمربع با سازه فلزی در دست احداث میباشد.

بام سنتر کامرانیه ، در زمینی به مساحت ۱۱۴۴ متر مربع در خیابان فرمانیه روبروی باشگاه فرمانیه واقع گردیده است.. زیربنای مفید مجموعه ۴۴۵۷ متر مربع، مساحت مشاعات ۱۱۰۲۰ متر مربع بوده و همچنین در  در ۱۶ طبقه متشکل از ۳۰ واحد تجاری و ۱۹ واحد اداری می­باشد.

بام سنتر کامرانیه

امکانات خدماتی مجموعه عبارتند از :

انباری

خروجی اضطراری

سالن اجتماعات

سالن بدنسازی

سینمای خانگی

شومینه

فضای سبز

کف سرامیک

سیستم هوشمند سازی ساختمان

نصب کامل تجهیزات نور پردازی ها

برق اضطراری تمام اتوماتیک

آسانسور  و پله برقی

عایق صوتی و حرارتی

دوربین مداربسته

آنتن مرکزی

سیستم سرمایش و گرمایش چیلر و هواساز و ایرواشر می باشد.

 موقعیت جغرافیایی مجموعه :

بام سنتر کامرانیه در منطقه یک تهران ، خیابان فرمانیه (لواسانی)، روبروی بیمارستان فرمانیه قرار گرفته است.مجتمع برند سنتر (بام سنتر ۱ فرمانیه) خیابان فرمانیه روبروی باشگاه فرمانیه واقع گردیده است.