پرند رتبه اول طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور

صفحه اصلیخبرپرند رتبه اول طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور
akharin ajor
تحریریه آجر رو آجر
پرند نهضت ملی مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی، شهر جدید پرند را از نظر تامین زمین، تعداد انعقاد قرارداد با انبوه‌سازان، پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و تخصیص واحد مسکونی به تاییدشدگان در بین شهرهای جدید حائز رتبه نخست و رتبه اول طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید کشور برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در پایان جلسه پایش طرح نهضت ملی مسکن شهر های جدید ضمن تشکر از تلاش و زحمات مدیرعامل، اعضای هیت مدیره و کارکنان شرکت عمران، شهر جدید پرند را از لحاظ تامین زمین، تعداد انعقاد قرارداد با انبوه‌سازان، پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها و تخصیص واحد مسکونی به تأیید شدگان در بین شهرهای جدید حائز رتبه اول اعلام کرد.

در شهر جدید پرند ٢٧هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در عرصه‌ای به مساحت ۶٠٠ هکتار ساخته خواهد شد و هم‌اکنون مقدمات آماده‌سازی بزرگترین کارگاه عمرانی ساخت مسکن در استان تهران در سایت ۴۴۵ هکتاری پرند در فاز ٧ آغاز شده است.

برای اطلاع از قیمت “قطعات بتنی” کلیک کنید.

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30