طرح نهضت ملی مسکن در شهر فردوس

صفحه اصلیخبرطرح نهضت ملی مسکن در شهر فردوس
akharin ajor
آجر رو آجر
نهضت ملی فردوس

همزمان با دهه فجر و در چهارمین روز با حضور استاندار خراسان جنوبی، مدیرکل راه و شهرسازی استان، فرماندار شهرستان فردوس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی عملیات اجرایی آماده سازی طرح نهضت ملی مسکن در شهر فردوس آغاز شد.

به گزارش اخبار ساختمان، وحید داعی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح ۱۷ هکتاری نهضت ملی مسکن شهر فردوس گفت: در شهر فردوس پنج هزار ثبت نام کردند که ۲۰۷۰ نفر واجد شرایط و در شهر اسلامیه ۷۷۶ ثبت نام و ۱۸۵ نفر واجد شرایط و در باغستان ۹۸ نفر ثبت نام داشتیم که در مرحله پالایش قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در سایت ۱۷ هکتاری شهر فردوس ۴۲۶ قطعه پیش بینی شده بیان کرد: اراضی به صورت یک طبقه حیاط دار (ویلایی) بوده و اراضی با کاربری تجاری، درمانی، آموزشی، درمانی و … تامین شده است و در صورت درخواست دستگاه ها می توانیم با واگذاری کاربری های عمومی خدمات روبنایی هم به صورت همزمان آغاز کنیم.

در پایان این مراسم و با دستور استاندار خراسان جنوبی عملیات اجرایی آماده سازی سایت ۱۷ هکتاری طرح نهضت ملی مسکن و عملیات خاکبرداری یک قطعه دارای پروانه ساختمانی با تحویل قرارداد آغاز شد.

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر
ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 17:30

پنج شنبه : 9 الی 14

مجوز ها و نماد ها
مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک