روش صنعتی سازی در ساخت ۸ هزار واحد مسکونی

صفحه اصلیخبرروش صنعتی سازی در ساخت ۸ هزار واحد مسکونی
akharin ajor
تحریریه آجر رو آجر
صنعتی سازی

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص ساخت ۸ هزار واحد مسکونی در ۸ استان کشور به روش صنعتی سازی توضیح داد.

حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در مورد برنامه بنیاد مسکن در اجرای صنعتی‌ سازی برای واحدهای مسکونی تحت مسئولیت بنیاد صحبت کرد و اظهار کرد: بنیاد مسکن در بندرعباس نزدیک به ۳ هزار واحد را به شکل قالب تونلی، یک هزار و ۲۰۰ واحد را در کرمانشاه، حدود یک هزار واحد را در ایلام، یک هزار واحد در زاهدان، ۹۵۰ واحد در اصفهان، ۸۵۰ واحد در گلستان، و تعدادی واحد را در استان‌های فارس و یزد، به روش صنعتی سازی در دست اجرا دارد.

سهرابی بر تبعیت از رویکرد دولت سیزدهم در صنعتی سازی برای سرعت بخشیدن به انجام پروژه‌های نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت: اجرای واحدهای مسکونی به روش صنعتی سازی موجب دوام ساختمان‌ها و افزایش کیفیت آنها خواهد شد.

او درباره‌ی تاثیر صنعتی سازی در کاهش قیمت تمام شده مسکن اظهار کرد: هر چقدر که زمان ساخت مسکن کوتاه‌تر شود زمان کمتری برای ساخت مسکن نیاز است که این زمان کمتر به کاهش تورم منجر خواهد شد.

سهرابی افزود: در تلاش هستیم تا پروژه‌های بیشتری با صنعتی‌ سازی دنبال شود تا هم کیفیت و هم سرعت بالا برود.

برای اطلاع از قیمت تأسیسات مکانیکی می توانید از سایت طراحان سازه بازدید کنید.

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30