پیگیری مطالبات سازمان های نظام مهندسی با تشکیل کمیته ۵ نفره

صفحه اصلیخبرپیگیری مطالبات سازمان های نظام مهندسی با تشکیل کمیته ۵ نفره
akharin ajor
تحریریه آجر رو آجر
سازمان های نظام مهندسی

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با اعضای شورای مرکزی سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان کشور، اولویت این وزارتخانه را رشد تولید مسکن مطابق با نیاز و قانون مصوب عنوان کرد و از تشکیل کمیته ۵ نفره برای پیگیری مطالبات سازمان های نظام مهندسی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی، مهرداد بذرپاش پس از ارائه گزارش اعضای سازمان‌ های نظام مهندسی ساختمان و بیان برخی مشکلات در خصوص افزایش تعرفه خدمات مهندسی، تجدیدنظر در بخشنامه تعارض منافع و… گفت: در اجرای طرح‌های مهمی همچون نهضت ملی مسکن سازمان‌ های نظام مهندسی ساختمان به عنوان یکی از تشکل‌های مهم کشور و جزو بهترین مشاوران برای مجموعه وزارت راه و شهرسازی به شمار می‌روند.

عملکرد سازمان های نظام مهندسی بر زندگی مردم تاثیر دارد

مهرداد بذرپاش با توجه به اینکه عملکرد سازمان ‌نظام مهندسی ساختمان به طور مستقیم بر زندگی و سرپناه مردم تاثیر دارد بر تغییر نگاه راهبردی در تعامل با سازمان‌ تاکید کرد.

وی در ادامه بیان کرد: وزارت راه و شهرسازی سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان را شریک راهبردی و مشاور خود برای ارائه خدمات بهتر به مردم در حوزه ساخت و ساز می‌داند. بنابراین به دنبال ارتقای سطح همکاری و تعامل با این سازمان‌ هستیم.

بذرپاش با تاکید بر برگزاری نشست‌های مشترک دوره ای منظم مدیران وزارتخانه با سازمان نظام مهندسی ساختمان، اظهار داشت: از آنجایی که عملکرد سازمان‌ نظام مهندسی و نظارت درست ودقیق اعضای آن اثر مستقیم بر امنیت زندگی مردم در خانه هایشان دارد داشتن نگاه استراتژیک و همچنین تصویرسازی صحیح از این سازمان باید در اولویت برنامه‌های پیش رو باشد.

بذرپاش با استقبال از پیشنهاد تقویت همکاری‌ها با سازمان‌ های نظام مهندسی، بیان کرد: تلاش ما رشد جهشی در تولید مسکن در کشور مطابق با نیاز جامعه و قانون مربوط است.

وی ادامه داد: هرچقدر تولید مسکن در نوسازی بافت‌های فرسوده و اراضی تخصیصی و در کل ساخت مسکن رشد یابد بازار برای فعالیت اعضای گسترده این سازمان فراهم تر خواهد شد پس رشد تولید مسکن با ابزارهای مختلف جز اولویتهای اساسی باید باشد.

بذرپاش از تشکیل کمیته ۵ نفره پیگیری مطالبات سازمان‌های نظام مهندسی خبر داد و تاکید کرد: تشکیل کمیته ویژه حقوقی برای پیگیری مطالبات مورد توجه قرار بگیرد و در اسرع وقت این کمیته تشکیل و پیگیری‌ها را آغاز کند.

برای اطلاع از قیمت “افزودنی های بتن” کلیک کنید.

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک