تفاهمنامه سازمان ملی زمین و مسکن و صندوق بازنشستگی کشوری

صفحه اصلیخبرتفاهمنامه سازمان ملی زمین و مسکن و صندوق بازنشستگی کشوری
akharin ajor
آجر رو آجر
سازمان ملی زمین مسکن

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از امضای تفاهمنامه مشترک بین این سازمان و صندوق بازنشستگی کشوری برای تولید و تأمین مسکن خبر داد.

بر اساس گزارش اخبار ساختمان به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و  مسکن، ارسلان مالکی در خصوص اصول ۳۱ و ۴۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی و تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد تامین زمین مسکن مناسب برای بازنشستگان کشوری و لشگری، گفت: این تفاهمنامه بر اساس قانون جهش تولید و عرضه مسکن و ظرفیت های موجود در سازمان ملی زمین و  مسکن منعقد شده است.

وی افزود: قرار شده در اجرای این تفاهمنامه از تمامی ظرفیت ها و امکانات طرفین استفاده شود. براساس این تفاهمنامه صندوق بازنشستگی کشوری متعهد شد اراضی و املاک تحت مالکیت خود که قابلیت ساخت و ساز مسکن دارد را برای این امر معرفی نماید.

مالکی همچنین تصریح کرد: در راستای این تفاهمنامه صندوق بازنشستگی کشور فهرست متقاضیان بازنشستگان و مستمری بگیران کشوری و لشکری با تعیین اولویت بندی گروه های هدف ارائه و سازمان ملی زمین و مسکن برنامه ریزی لازم براساس آئین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن را انجام خواهد داد.
وی همچنین گفت که کارگروه مشترک طرفین توافق با هدف راهبری و ایجاد زمینه اجرای این تفاهمنامه تشکیل شده است.

ارسلان مالکی بار دیگر به آمادگی سازمان متبوعش در امضای تفاهمنامه های مشابه با سایر دستگاه ها و نهادها در کشور اشاره کرد و گفت: ما آمادگی داریم با هر دستگاهی که زمین یا املاک مازادی داشته باشد در ساخت مسکن کارکنانشان همکاری کنیم و در صورتی که آن دستگاه زمین مازادی هم در اختیار نداشته باشد با استفاده از ظرفیت های موجود در وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن کارکنان آن دستگاه اقدام خواهیم کرد.

برای اطلاع از قیمت مصالح ساختمانی کلیک کنید.

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر
ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 17:30

پنج شنبه : 9 الی 14

مجوز ها و نماد ها
مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک