معرفی پروژه های در حال ساخت

معرفی پروژه های در حال ساختمان
این مقاله در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ بروزرسانی شده است.

معرفی پروژه های در حال ساخت :

ارائه لیست پروژه های ساختمانی در حال ساخت تهران، کرج، اسلامشهر، لواسان، دماوند، فیروزکوه و حومه به همراه شماره تلفن و کروکی محل پروژه ساختمانی.

بازاریابی صنعت ساختمان به نسبت سایر بازاریابی‌ها دارای پیچیدگی‌ها و موانع بیشتری است. این پیچیدگی‌ها از گستردگی رقبا و بازار مشتریان نشأت می‌گیرد. در این صنعت فعالان بسیاری در عرضه یک محصول مشابه در حال رقابت هستند. مشتریان (بازار هدف) بسیار پراکنده و دسترسی به ‌تمامی آنان دشوار است. این وبسایت به منظور پیشبرد فروش و موفقیت در رقابت در این صنعت نیاز به عملکرد قوی و حساب‌شده است.

عملکرد حساب‌شده، رویکردی با اطلاعات کافی از بازار هدف است که بتوان بر اساس آن برنامه‌ای مدون برای فعالیت اقتصادی و بازاریابی داشت. پروژه‌های ساختمانی، همان بازار هدف فعالان اقتصادی درزمینهٔ صنعت ساختمان هستند .

همچنین قابل ذکر است با در اختیار داشتن اطلاعاتی کامل از تمامی پروژه‌ها عمرانی می‌تواند یکی از موانع بازاریابی در این حوزه را برداشته و مسیر رسیدن به موفقیت را هموار سازد.

پروژه های درحال ساخت :

جمع‌آوری پروژه های در حال ساخت در شهر تهران به ‌تنهایی امکان پذیر نمی باشد. جمع آوری اطلاعات پروژه ها به‌ صورت دقیق و جامع برای افراد قابل دستیابی نمی باشد. تیم بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر به همین جهت نیاز معرفی پروژه‌های ساختمانی از کانالی معتبر آنرا تهیه می نماید.

سامانه‌هایی راه اندازه شده که با مراجعه به آن می‌توان  به اطلاعات مفید دست یافت، سامانه‌ ها به بانک اطلاعات ساختمان به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر در این زمنیه مشغول می باشد.

معرفی پروژه ساختمانی در حال ساخت به این معناست که اطلاعات شامل آدرس، تعداد طبقات و واحد، عکس و کروکی، متراژ، مرحله و منطقه و… و اطلاعات کارفرما شامل شماره تلفن کارگاه، شماره تلفن همراه سازنده، کارفرما، مالک و… را در اختیار فعاالین در این حوزه می گذارد. با توجه به حرفه خود می‌توانند از همه یا بخشی از این اطلاعات استفاده کنند.

ازآنجاکه فعالیت در این حوزه بسیار وسیع می‌باشد و رسته‌های مختلف کاری گروه خاصی از پروژه‌ها رو هدف قرار می‌دهند بهتر است معرفی پروژه‌های ساختمانی به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی شوند. این تفکیک به کاربران کمک می‌کند تا سریع‌تر به مشتریانی که می‌توانند تحت پوشش قرار دهند دست یابند و پروسه فروش و بازاریابی خود را کانالیزه کرده و درنهایت نتیجه بهتری را برای خود رقم بزنند.

پنل کاربری در وبسایت :

در معرفی پروژه‌های ساختمانی می‌توان گروه‌هایی به تفکیک منطقه، مرحله ساخت، نوع کاربری و … در نظر گرفت.

ارسال پیامک نظیر به نظیر، با استفاده از این امکان در وبسایت ارسال انبوه پیامک به سازندگان و ذکر نام اشخاص سازنده در پیامک از جمله مزایای آن محسوب میگردد.

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر یکی از بروزترین اطلاعات و مدیریت ارسال پیامک و سیستم مدیریت قوی مزایای این سایت می باشد.

استفاده از پروژه های بازاریابی در ساختمان ها و باتوجه به نیاز هریک از سازندگان که با ما در میان می گذارند بصورت ویژه مانند تهیه درب یا کابینت و یا … در اختیاز کاربران قرار میدهیم.

مشاغل مربوط به صنعت ساختمان :

در مشاغلی که پارامترهایی حائز اهمیت هستند که تحت تاثیر زمان و یا موقعیت اجتماعی و… می‌توانند تاثیر شگرفی در محصول قابل‌عرضه داشته باشند گروه‌بندی بر اساس منطقه کارآمد می‌باشد به‌عنوان‌مثال عموما نمی‌توان بتن را که باید در زمان مناسب مورداستفاده قرار گیرد یا اصطلاحا دارای «زمان طلایی» است، از غرب شهر برای شرق شهر سفارش داد و یا اصلا مناسب نیست که در مناطقی که کشش منطقه به لحاظ قیمتی پایین است، متریال لوکس و گران‌قیمت ارائه شود.

در مشاغلی که کالا یا خدمت قابل‌عرضه فقط در برهه خاصی از پروژه کاربرد دارد گروه‌بندی بر اساس مرحله مناسب است؛ مثلا برای فعالیت دکوراسیون داخلی یا محوطه‌سازی مناسب نیست که از مرحله تخریب ورود به بازاریابی کرد.

بازاریابی برای محصولی که کاربردی ویژه برای کاربری خاصی از پروژه را دارد برای تمامی پروژه‌ها معقول به نظر نمی‌رسد به‌عنوان‌مثال عموما پله‌برقی یا درب شیشه سکوریت در پروژه‌های تجاری کاربرد دارند نه در پروژه‌های مسکونی. وبسایت آجر رو آجر این راستا به تفکیک پروژه به دسته‌های گوناگون و کاملا متناسب با نیاز کاربر این نائل‌آمده است.

معرفی پروژه‌های ساختمانی زمانی می‌تواند ارزشمند محسوب شود که از صحت و دقت بالایی برخوردار باشد و همچنین تمامی اطلاعات موجود را در برگیرد. صحت اطلاعات از آنجایی حائز اهمیت است که قرار است کاربران با استناد به آن کالا و خدمات خود را بازاریابی کرده و با مشتریان خود وارد معامله شوند پس بایستی از اینکه با شخص درستی (شخص مربوط و تصمیم‌گیرنده) ارتباط گرفته‌اند مطمئن باشند؛

مشاغل پروژه های در حال ساخت:

در مشاغلی که پارامترهایی حائز اهمیت هستند که تحت تاثیر زمان و یا موقعیت اجتماعی و… می‌توانند تاثیر شگرفی در محصول قابل‌عرضه داشته باشند گروه‌بندی بر اساس منطقه کارآمد می‌باشد به‌عنوان‌مثال عموما نمی‌توان بتن را که باید در زمان مناسب مورداستفاده قرار گیرد یا اصطلاحا دارای «زمان طلایی» است، از غرب شهر برای شرق شهر سفارش داد و یا اصلا مناسب نیست که در مناطقی که کشش منطقه به لحاظ قیمتی پایین است، متریال لوکس و گران‌قیمت ارائه شود.

در مشاغلی که کالا یا خدمت قابل‌عرضه فقط در برهه خاصی از پروژه کاربرد دارد گروه‌بندی بر اساس مرحله مناسب است؛ مثلا برای فعالیت دکوراسیون داخلی یا محوطه‌سازی مناسب نیست که از مرحله تخریب ورود به بازاریابی کرد.

بازاریابی برای که کاربردی ویژه برای کاربری خاصی از پروژه را دارد برای تمامی پروژه‌ها معقول به نظر نمی‌رسد به‌عنوان‌مثال عموما پله‌برقی یا درب شیشه سکوریت در پروژه‌های تجاری کاربرد دارند نه در پروژه‌های مسکونی. وبسایت آجر رو آجر این راستا به تفکیک پروژه به دسته‌های گوناگون و کاملا متناسب با نیاز کاربر این نائل‌آمده است.

معرفی پروژه‌های ساختمانی زمانی می‌تواند ارزشمند محسوب شود که از صحت و دقت بالایی برخوردار باشد و همچنین تمامی اطلاعات موجود را در برگیرد. صحت اطلاعات از آنجایی حائز اهمیت است که قرار است کاربران با استناد به آن کالا و خدمات خود را بازاریابی کرده و با مشتریان خود وارد معامله شوند پس بایستی از اینکه با شخص درستی (شخص مربوط و تصمیم‌گیرنده) ارتباط گرفته‌اند مطمئن باشند.

 مزایای استفاده از وبسایت آجر رو آجر :

کامل بودن اطلاعات آنجا اهمیت خود را نشان می‌دهد که اگر کاربر به اطلاعات کاملی دسترسی نداشته باشد بخشی از بازار خود را ازدست‌داده و فروش او انتظارش را برآورده نخواهد ساخت.

وبسایت آجر رو آجر در معرفی پروژه‌های ساختمانی در حال ساخت به این نکته نیز توجه داشته به‌ طوری ‌که می‌توان به عنوان جامع ترین و دقیق‌ ترین و بروز ترین بانک اطلاعاتی در این زمینه پا به عرصه نهاده است. درزمینهٔ بانک اطلاعات ساختمانی است توانسته تجربه به سزایی در این خصوص کسب کند و درنتیجه آن اطلاعاتی کاملا دقیق و جامع در اختیار کاربران خود قرار دهد.

یکی دیگر از مواردی که در معرفی پروژه‌های ساختمانی باید به آن توجه داشت به‌روز بودن آن‌هاست. پروژه‌های ساختمانی، عمرانی و در حال ساخت هستند لذا مدام در حال تغییر مرحله و پیشرفت می‌باشند؛ بنابراین اطلاعات باید مستمرا به‌روزرسانی شوند تا ارزش خود را حفظ کرده و بتوانند در راستای تقویت فروش کارا باشند.

اگر اطلاعات ارائه‌شده به‌روز نباشد، کابر در تمامی تماس‌ها یا ایجاد ارتباط با مشتری با شکست مواجه می‌شود و بدون آنکه بخواهد، دچار ضعف اعتمادبه‌نفس برای فروش و کاهش انگیزه می‌گردد حال‌آنکه اشکال کار از جایی دیگر است، این اطلاعات غلط یا تاریخ گذشته است که سدی برای فروش شده نه ناکارآمدی فروشنده.

به‌روز بودن اطلاعات از دیگر فاکتور مهم در معرفی پروژه‌های ساختمانی و ارائه اطلاعات آن‌ها است.

این شرکت با استفاده از گروه‌های متخصص در این زمینه همواره در حال به‌روزرسانی و جمع‌آوری پروژه‌های جدید می‌باشد و موفق شده است به‌عنوان به‌روزترین بانک اطلاعات ساختمان‌های در حال ساخت شناخته شود.

در پایان باید به این موضوع اشاره‌ای مجدد داشت که کلید پیشبرد بازاریابی و فروش درزمینهٔ صنعت ساختمان و همچنین افزایش سهم فروش بازار در این صنعت و نگهداشت این پیشرفت داشتن اطلاعات در مورد پروژه‌های عمرانی است که با در دست داشتن آن می‌توان این هدف را محقق کرد و باید دقت داشت که اطلاعات باید دقیق، کامل، به‌روز و دسته بندی شده در اختیار کاربران قرار می دهیم.

پست قبلی

معرفی شش عایق صوتی در ساختمان

پست بعدی

دیوار کاذب را بیشتر بشناسید و مزایای استفاده آن را بدانید

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30