لیست شماره تلفن سازندگان ساختمان منطقه ۳ تهران

لیست شماره تلفن سازندگان ساختمان منطقه 3 تهران
این مقاله در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ بروزرسانی شده است.

شماره سازندگان منطقه۳ تهران

بانک اطلاعات ساختمان های در حال ساخت آجر رو آجر، ارائه دهنده شماره سازندگان منطقه۳ تهران، با بکارگیری نیرو های مجرب و فعال روزانه پروژه های در حال ساخت را شناسایی نموده و اطلاعات آنها را جمع آوری می نماید. این اطلاعات شامل آدرس پروژه، نام و تلفن همراه سازنده، طبقه، واحد، متراژ، زیر بنا، کاربری، نوع سازه (اسکلت بتنی یا فلزی) می باشند. تیم بازنگری آجر رو آجر، روزانه با مراجعه حضوری به محل پروژه ها و تصویر برداری از ساختمان در حال ساخت، مرحله ساخت فعلی را تشخیص داده و بر روی وب سایت بروز رسانی می نماید. به این طریق کاربران بانک اطلاعات ساختمانی آجر رو آجر، می توانند از اطلاعات دقیق و بروز استفاده نموده و تمرکز خود را بر روی بازاریابی و فروش خود بگذارند.

یکی از مناطق پر رونق برای ساخت و ساز، منطقه ۳ شهر تهران می باشد که به طور جامع و کامل تحت پوشش بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر قرار گرفته است.
اگر نیاز به شماره سازندگان منطقه۳ تهران دارید؛ حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

آشنایی مختصر با منطقه ۳ تهران

منطقه ۳ از شمال تا بزرگراه مدرس، صدر و چمران، از جنوب به اتوبان همت و بزرگراه رسالت، از سمت غرب به اتوبان چمران، از شرق به خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی ختم می شود.

این منطقه با داشتن محله هایی از قبیل ده ونک، زرگنده، رستم آباد و قلهک نسبت به دیگر منطقه های تهران از بافتی سنتی برخودار می باشد. با گسترش شهر تهران، محله های این منطقه تغییرات زیادی داشته اند. اما با این حال هنوز سرسبزی در آن مشاهده می شود که نسبت به دیگر محله ها قابل توجه می باشد.

از لحاظ ساخت و ساز و خیابان بندی، منطقه ۳ تهران متراکم و فشرده می باشد. روزانه جمعیت زیادی وارد این منطقه می شوند. به دلیل وجود مراکز تجاری و اقتصادی، موسسات دولتی، ادارات صدا و سیما، بوستان های بزرگ، بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی، مساجد و حسینیه ها و بزرگراه های صدر و چران و همت و رسالت، روزانه جمعیت زیادی وارد این منطقه می شوند. به همین جهت، ترافیک سنگینی در این محدوده ایجاد می شود.

مساحت منطقه ۳ تهران ۳۲  کیلومتر مربع  است که از ۱۲ ناحیه تشکیل شده است.

پارک آب و آتش

محله های منطقه ۳ تهران

در زیر می توانید اسامی محله های منطقه ۳ شهر تهران را مشاهده نمایید.

آرارات، احتشامیه، اختیاریه، امانیه، حسن آباد، زرگنده، داوودیه، دروس، سید خندان، قبا، قلهک، کاووسیه، ونک.

اصالت، آرامش و امکانات این منطقه سبب شده طرفداران زیادی برای سکونت در خود داشته باشد.

بانک اطلاعات ساختمان و شماره سازندگان ساختمان منطقه ۳ تهران

این اطلاعات شامل آدرس پروژه، نام و شماره سازندگان منطقه۳ تهران، طبقه، واحد، متراژ، زیر بنا، کاربری، نوع سازه (اسکلت بنتی یا فلزی) می باشند.
تیم بازنگری آجر رو آجر، روزانه با مراجعه حضوری سر پروژه ها و تصویر برداری از ساختمان در حال ساخت، مرحله ساخت فعلی را تشخیص داده و بر روی وب سایت بروز رسانی می نماید. به این طریق کاربران بانک اطلاعات ساختمانی آجر رو آجر، می توانند از اطلاعات دقیق و بروز استفاده نموده و تمرکز خود را بر روی بازاریابی و فروش خود بگذارند.
حدود ۱۵۰۰ عدد پروژه در منطقه ۳ تهران داخل بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر وجود دارد که اطلاعات آن مستمر و روزانه بروز می شوند. شما می توانید به راحتی با مشاهده تصاویر پروژه به همراه تاریخ تصویر برداری از مرحله ساخت پروژه آگاه شده و به سراغ پروژه های مورد نظر خود برای بازاریابی بروید.

اطلاعات پروژه های ساختمانی

 

پروژه های ساختمانی در حال ساخت بر اساس مراحل ساخت تفکیک شده اند. ابتدایی ترین مرحله پروژه آماده تخریب می باشد. یعنی ساختمان تخلیه شده و آماده تخریب سازه می باشد. مدت زمان عملیات تخریب ساختمان برحسب متراژ و طبقات ساختمان متفاوت خواهد بود. به طور معمول یک ساختمان با متراژ زمین ۱۲۰ متر و ۲ الی ۴ طبقه، یک الی ۲ هفته زمان خواهد برد. به همین ترتیب وقتی متراژ و طبقات بیشتر شود، این زمان افزایش خواهد یافت. از طرفی دیگر، اگر ساختمان اسکلت بتنی باشد عملیات تخریب سخت تر و زمانبر تر خواهد شد.

پس از اتمام مراحل تخریب، پروژه وارد مرحله گود برداری میشود. طبق دستور نقشه گود برداری و پایدار سازی انجام شده و مرحله به فونداسیون تغییر خواهد کرد. پس از پی ریزی ساختمان با شروع احداث اسکلت ساختمان، مرحله پروژه به اسکلت بندی بروز رسانی می شود. در اینجا زمان دیوارچینی فرا رسیده و کار تاسیسات داخلی آغاز می شود. پس از دیوارچینی مرحله به گچ و خاک تغییر میباید. به گونه ای که تمام دیوار ها گچ و خاک شده و آماده نازک کاری میشود. وقتی پروژه وارد مرحله نازک کاری میشود، کارهایی از قبیل سنگ، کاشی و سرامیک، سفید کاری و … در این مرحله انجام میشوند.
پس از نازک کاری پروژه وارد فاز نهایی یعنی ظریف کاری میشود. در این مرحله کارهای تکمیلی ساختمان از قبیل نصب کلید پریز، آیفون، کابینت، درب های داخلی، نرده و … انجام می شود. پس از اتمام کارهای ساخت و ساز، پروژه به مرحله آماده تحویل و یا اتمام ساخت تغییر می یابد.

بی شک استفاده از یک بانک اطلاعاتی با کیفیت برای بازاریابی در صنعت ساختمان نیاز هر شرکتی خواهد بود. تک تک این پروژه های در حال ساخت میتوانند موقعیت فروش برای شرکت شما باشند که با کمی مهارت در مذاکره و پیگیری دست یافتنی خواهد بود.
اگر تا امروز از بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر استفاده نکرده اید حتما شروع به کار کنید و شماره سازندگان ساختمان منطقه ۳ تهران را در اختیار داشته باشید.

پست قبلی

لیست شماره تلفن سازندگان ساختمان منطقه ۲ تهران

پست بعدی

معرفی پروژه های ساختمانی کرج

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک