اطلس پلازا

اطلس پلازا

اطلس پلازا 

پروژه  چند منظوره اداری و تجاری و اقامتی اطلس پلازا  در تپه‌های عباس‌آباد، به‌عنوان بام مرکزی پایتخت و مشرف به نمای شهر تهران تعریف شده است پروژه اطلس پلازا در سال ۱۳۹۱ عملیات ساخت و ساز آغاز گردیده و پیش بینی می شود که در سال ۱۳۹۹ قابل بهره برداری می باشد.

این پروژه با تکیه بر دو هدف کالبدی زیر شکل گرفته است:

۱-ایجاد هویت به ساختمان و ایجاد احساس تعلق در فضای شهری

۲-طرح کاربر محورپروژه اطلس پلازا در زمینی به‌مساحت ٧٥ هزار مترمربع و با زیربنای کل بیش از ۴٥۰ هزار مترمربع توسط شرکت ستاره‌اطلس‌پارس از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های ایرانیان اطلس، درحال اجراست

اطلس پلازا دارای ١٣٧ هزار متر مربع کاربری تجاری، ٥٩هزار مترمربع کاربری اداری  و بیش از پنج هزار جایگاه پارکینگ و علاوه بر آن فضای تفریحی، رستوران، شهربازی، نمایشگاهی، بهداشتی، فرهنگی و  علاوه بر اینها  هتل مدرن ٥ ستاره  در بام مرکزی پایتخت می باشد .

هدف از شکل‌گیری و ایده کانسپت  اطلس پلازا، از سه ایده کلی زیر بهره‌ گیری شده است

۱-ایده منحصر بفرد

۲-فرم‌های دگرگون شده طبیعی

۳-امکانات فاخر و ایده‌ال

موقعیت جغرافیایی اطلس پلازا :

مجلل‌ترین و پرکاربردترین پروژه پایتخت در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قرار گرفته استمنطقه بی‌نظیر تپه‌های عباس‌آباد و فضای اختصاصی اطلس پلازا، بی‌نظیرترین مرکز تفریحی پایتخت را در نزدیکترین فاصله به تمام نقاط شهر تهران ارائه می‌دهد.

محوطه زیبا و چشم انداز های ویژه پروژه به شهر تهران از تمام جهات و بخصوص در جبهه شمالی، این پروژه را بی‌رقیب و بی‌نظیر کرده است. مجلل‌ترین و پرکاربردترین پروژه پایتخت در بهترین موقعیت جغرافیایی شهر قرار گرفته استدر اطلس پلازا می توانید تجارت کنید،تفریح کنید،اقامت کنید و  با آرامش خاطر در قلب پایتخت  از زندگی لذت ببریداطلس پلازا با شبکه مترو از طریق ایستگاه شهید حقانی و با شبکه های بزرگراهی تهران از طریق بزرگراه های شهید حقانی،شهید همت و شهید مدرس مرتبط است.

با شبکه مترو از طریق ایستگاه شهید حقانی و با شبکه‌های بزرگراهی تهران از طریق بزرگراه‌های شهید حقانی،شهید همت و شهید مدرس مرتبط است. محوطه زیبا و چشم‌اندازهای ویژه پروژه به شهر تهران از تمام جهات و بخصوص در جبهه‌ شمالی، این پروژه را بی‌رقیب و بی‌نظیر کرده است.  در اطلس پلازا می‌توانید تجارت کنید، تفریح کنید، اقامت کنید و با آرامش‌خاطر در قلب پایتخت از زندگی لذت ببرید.

جزئیات سازه ای :

اطلس پلازا تهران از دو بلوک که هر یک به ساحت تقریبی ۱۲۰۰۰۰ متر مربع و یک هتل به مساحت ۲۱۰۰۰۰ مترمربع تشکیل شده است.بلوک غربی و جنوب غرب این مجموعه با کاربری پارکینگ و مجموعه تجاری دارای سازه بتنی می باشد.سیستم مقاوم لرزه ایاین سازه در برابر نیروهای لرزه ای به صورت دیوار برشی با شکل پذیری متوسط در نظر گرفته شده است.

سیستم سازه پروژه مورد مطالعه سیستم سازه بخش شرقی این پروژه متشـکل از تیـر، سـتون، دیوار برشی و دال بتنی پیشتنیده است. ایـن سـازه دارای ۱۰ طبقه بوده که ۵ طبقه آن در زیر تراز زمین قرار دارد. با توجـه به درزهای اجرایی موجود به  قسمت های جداگانه تقسیم میشـوند.

پست قبلی

پروژه چند منظوره فرمانیه

پست بعدی

پرلیت

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30