رفع تصرف ۳۱ هزار و ۲۴۰ متر مربع از اراضی ملی استان اصفهان

صفحه اصلیخبررفع تصرف ۳۱ هزار و ۲۴۰ متر مربع از اراضی ملی استان اصفهان
akharin ajor
آجر رو آجر
رفع تصرف اراضی ملی

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف ۳۱ هزار و ۲۴۰ مترمربع اراضی ملی و دولتی استان در یکماه اخیر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)؛ سرهنگ امیرسعید باقری فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: با اینکه این یگان وظیفه حراست و رفع تصرف انفال و اراضی دولتی و ملی را بر عهده دارد، تیم‌های گشت و مراقبت در گستره ۱۱۵ شهر استان اصفهان در حال گشت زنی برای رصد اراضی دولتی و ملی تحت پوشش هستند و در صورت مشاهده موارد مربوط به تصرف این اراضی اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهند.

وی در ادامه بیان کرد: در ماه گذشته ۱۴ فقره تعرض به اراضی دولتی و ملی استان اصفهان با هوشیاری کارکنان این فرماندهی از چنگال متصرفان خارج و رفع تعرض شد.

باقری افزود: مساحت اراضی رفع تصرف شده ۳۱ هزار و ۲۴۰ متر مربع بوده است که با اقدامات انجام شده این اراضی به بیت‌المال بازگردانده شد.

فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: هر نوع اقدام فیزیکی مانند دیوار و فنس کشی در اراضی دولتی و ملی ممنوع بوده و و تصرف اراضی دولتی و ملی به شمار می‌رود.

سرهنگ باقری اذعان کرد: مردم عزیز استان اصفهان می‌توانند موارد تصرف، تعرض و دخالت در اراضی دولتی و ملی را از طریق تماس با شماره ی 1656 به یگان حفاظت اراضی گزارش دهند این سامانه به صورت شبانه روزی به منظور دریافت اخبار و اطلاعات مردمی در ارتباط با تصرف اراضی دولتی و ملی فعال است.

برای اطلاع در مورد ساخت دو شهرک مسکونی جدید در تهران کلیک کنید.

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر
ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 9 الی 17:30

پنج شنبه : 9 الی 14

مجوز ها و نماد ها
مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک