کابینت ممبران

کابینت ممبران
این مقاله در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ بروزرسانی شده است.

کابینت ممبران سبکی جدید از زیر دسته کابینت کلاسیک می باشد. سبک کابینت کلاسیک، از دیر باز سبکی اعیان پسند و پر طرفدار بوده است. امروزه در اکثر پروژه های لوکس از سبک کلاسیک استفاده می گردد.کابینت ممبران امروزه سهم عمده ای از اجرائیات کابینت آشپزخانه را دارد. این نوع کابینت با طراحی های منظم، قرینه و رعایت یکسان بودن ابعاد یونیت ها، زیبایی دوچندان به آشپزخانه شما می بخشد.

این نوع کابینت تحت عنوان کابینت ممبران، پرس وکیوم، کابینت کلاسیک، کابینت انزو نامیده می‌شوند. در فرآیند تولید این نوع درب ها ابتدا بر روی صفحه ام دی اف توسط دستگاه حکاکی می کنند و پس از آن توسط دستگاه سی ان سی پرس وکیوم، روکش می شوند.

کابینت ممبران با طراحی زیبای معرق کاری و منبت که هر دو از هنر های اصیل ایرانی هستند زیبایی حیرت انگیزی را در محیط خانه ایجاد می نمایند. طرح های حکاکی شده بر چوبمی تواند از طرح های شاخص ایرانی انتخاب گردد و یا از سلیقه مشتریان در آن استفاده شود.

در هر دو صورت کابینت آشپزخانه ممبران می تواند گرما و جذابیت بالایی به خانه ها بخشیده و آن را خاص و متمایز سازد. با استفاده از کابینت ممبران فضای موجود یکپارچه و زیبا خواهد شد و تنوع رنگ موجود در آن می تواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد.

مزایای کابینت ممبران :

۱-طرح و رنگ کابینت های ممبران قابل سفارش میباشد.

۲-بیشترین ظروف آشپز خانه را پوشش دهی کرده و قابلیت در برگیری لوازم آشپزخانه را دارد.

۳-به راحتی تمیز می شوند و لک نمی گردند.

۴-قیمت مناسبی دارند.

۵-نسبت به حرارت و رطوبت مقاومت بالایی دارد.

۶-آشپزخانه را یکدست و زیبا می سازد.

۷-تنوع رنگ بالایی دارند.

۸-سبک وزن هستند و میزان هزینه های جانبی آن اندک است.

صفحه رویه مناسب برای کابینت ممبران:

۱- کورین

کورین، سنگ مصنوعی یا پلی گرانیت از ترکیب چند ماده مختلف تشکیل شده است. این متریال جادویی قابلیت رقابت با متریالی را دارد که خطر آسیب پذیری کم و نگهداری ساده ای دارند.

برای دکوراسیون آشپزخانه استفاده از سنگ کوارتز هم برای صفحه کابینت نیز پیشنهاد می شود. این سنگ به طور سفارشی ساخته شده و در رنگ های متنوعی وجود دارد. سنگ کوارتز ترکیبی از کوارتز زمینی، رزین و رنگدانه هایی است که سطحی سخت و نفوذناپذیر بوجود می آورند. اگر از طرفداران محیط زیست هستید باید بدانید که سنگ کوارتز برای خانه ها مدرن انتخابی مناسب می باشند.

۳-چوبی :

چوب گرم با یک انتخاب عالی و زیبا برای یک آشپزخانه سرد و آرام است.  این انتخاب محبوب برای آشپزخانه های انتقالی است که عناصر سنتی و معاصر را متعادل می کند، به خصوص از آنجا که چوب کلاسیک متناسب با هر دو دسته است. صفحه روی کابینت چوبی، به طور طبیعی، همچنین در فضایی که در حال حاضر از کابینت های چوب استفاده می کند، کار می کند.چوب های روشن تر احساس راحتی و سادگی بیشتری نسبت به چوب هایی با لکه های تیره دارند.

چوب های بدون لکه یا لکه های روشن احساس الهام بخشی از یک کلبه را دارند و یک فرش سنتی مکملی  عالی برای آن هاست. چوب های تیره تر کمی رسمی تر و جلالشان از چوب های سنتی بیشتر است. آنها یک جاذبه خاص را به یک فضا تحویل می دهند و  می تواند به خوبی در مناطقی که در حال حاضر روشن و درخشان هستند و تعداد زیادی پنجره دارند سازگار شوند.

پست قبلی

کابین دوش

پست بعدی

کابینت ام دی اف

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک