پرش لینک ها

هدیش مال

هدیش مال 

هدیش مال مرکز خرید بزرگی که  در منطقه شمالشرق تهران، حوالی میدان هروی، روبروی خیابان شمشاد در حال اجرا میباشد. این مجتمع تجاری و اداری با زیر بنا ۶۰۰۰۰ متر مربع  و در زمینی به مساحت ۴۲۰۰ متر مربع افتتاح خواهد شد. خدمات بی‌نظیر این مجتمع در حال ساخت وجه تمایز آن با سایر مراکز خرید سطح شهر است  .

هدیش مال در حال ساخت در مجموع  دارای ۱۶ طبقه که ۶ طبقه پارکینگ و ۹ طبقه (تجاری و اداری و تفریحی) می‌باشد. همچنین روف گاردن مجموعه برای کاربرد فود کورت تابستانه در نظر گرفته شده است. که هر طبقه این مرکز خرید هدف‌گذاری متفاوتی دارد و برنامه‌ ریزی برای جانمایی فضاهای مختلف آن توسط یک تیم مهندسی متبحر انجام شده است.

یک مجتمع تجاری در ایران یک طبقه از فضایش را به نمایشگاه خودروهای لاکچری اختصاص دهد. ایده‌ای که اولین بار از طرف همین مجموعه مطرح شد و طبقه سوم این پروژه تجاری در حال ساخت به نمایش ماشین های لوکس دنیا اختصاص یافت. برای این طبقه آسانسوری مجزا برای جا به جایی ماشین در نظر گرفته شده است .

کل طبقه چهارم این مجتمع برای فود کورت‌ها و همچنین طبقه پنجم برای مجموعه کافی‌شاپ‌ ها در نظر گرفته شده است.

هدیش مال

هایپر مارکت های در حال ساخت تهران:

کل فضای یکی از طبقات هدیش مال به هایپر استار واگذار شده است. با توجه به اینکه در محدوده این منطقه هایپر دیگری وجود ندارد، بنابراین با افتتاح آن، هم برای ساکنان منطقه هروی و حتی فرا منطقه‌ای اتفاقی مثبت خواهد بود؛ چرا که دسترسی به این مجتمع از پنج اتوبان اصلی تهران یعنی صدر، همت، امام علی، صیاد و بابایی به راحتی امکان‌پذیر است. یکی از دلایل پیش فروش بالای واحدهای تجاری این مجتمع تجاری در حال ساخت وجود فضاهایی مثل هایپر استار است .

طبقه ششم هدیش مال به چهار سالن سینما، سالن کنسرت و آمفی تئاتر تخصیص داده شده است. در واقع با افتتاح این طبقه، اولین سالن سینما منطقه مختص این مجتمع تجاری خواهد بود. از حسن‌های دیگر این مرکز خرید، امکان برگزاری کنسرت موسیقی و وجود یک سالن اختصاصی برای آمفی تئاتر است چرا که در تهران فضاهایی با این کاربری بسیار کم است.

مرکز خرید در حال ساخت هدیش مال با بهترین نقشه، مطابق استانداردهای بین‌المللی در حال ساخت است و تا اوایل سال آینده اسکلت اصلی مجتمع کامل خواهد شد. قبل از احداث این مجتمع تحقیقات مختلفی بر روی نمونه‌های مشابه ایرانی و خارجی این قبیل مجتمع‌ها انجام شده و به همین خاطر تمام ضعف پاساژ‌های دیگر در این فضا مرتفع شده است.