نرده چوبی

نرده چوبی
این مقاله در تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ بروزرسانی شده است.

نرده چوبی:

نرده چوبی نمای داخلی منازل قدیمی و جدید را بخاطر داشتن نمای طبیعی زیبا و دلنشین می کند. البته چوب خود این خاصیت را دارد که هرچه زمان می گذرد و کهنه تر می گردد، شکلی زیبا تر نیز پیدا می نماید، بخصوص در صورتی که بخوبی از آن نگهداری شود. البته بخاطر اینکه آنها غالبا دست ساز می باشند، وجود آنها می تواند سبب افزایش ارزش منزل نیز گردد.

مزیت دیگر چوب این است که انجام اعمال تاسیساتی بر روی آن مدت زمان کمتری را از ما خواهد گرفت، و در ضمن می توانند به راحتی نظافت شوند. در کنار این موارد، رنگ آمیز و روغن جلا زدن آنها نیز اعمال راحتی محسوب می گردد. منظره چوب در منزل، باعث ایجاد نمایی طبیعی نیز می گردد، کاربرد نماها، طراحی ها و حکاکی و رنگ آمیزی در آن نیز بسیار متنوع می باشد. همه این موارد را می توان علت تمایل بیشتر افراد نسبت به این متریال قلمداد کرد.

انواع نرده چوبی:

۱. نرده تراس:

نرده چوبی تراس در اصل برای محافظت از افتادن اشیا و یا افراد از روی تراس طراحی می شوند، ولی از آنجا که نرده ها از بیرون ساختمان دید داشته و می توانند نمایی زیبا را به ساختمان ببخشند انتخاب یک نرده زیبا، مناسب و با کیفیت می تواند برای پرستیژ منزل اهمیت بسیار زیادی داشته باشد.

برای تراس استانداردی در نرده  چوبی وجود دارد که به آن استاندارد ۲X2 می گویند.نرده چوبی تراس نرده هایی زیبا، و ارزان قیمت بوده، که معمولا حال و هوای خاصی ای را به فضای تراس و منزل بخشیده و ظاهر آن را تبدیل به نمایی روستایی می کنند.

۲.نرده راه پله چوبی :

نرده چوبی راه پله نوعی نرده است که در یک طرف راه پله گذارده می شود، غالبا این کار را بمنظور تمهیدات محافظتی انجام می دهند ولی در کنار آن خود می تواند جنبه ای تزیئنی نیز داشته باشد.

۳.نرده دوبلکس چوبی :

اگر فضای داخلی شما چند سطحی است، اهمیت ظاهر و کیفیت پله دوبلکس و نرده دوبلکس در چنین فضایی انکار نشدنی است. چند سطح بودن فضای داخلی فرصتی استثنایی به شمار می رود تا چیدمانی خیره کننده داشته باشید.در تمام انواع فضاهای داخلی و خارجی، بهترین راه اتصال دو طبقه یا دو سطح، استفاده از پله چوبی است. این پله ها برای حفاظت و زیبایی حتما به نرده  چوبی دوبلکس احتیاج خواهند داشت.

۴.نرده چوبی باغچه:

این نوع از نرده ها اغلب در باغچه ها به منظور تزئینی بکار گرفته می شوند، ولی در عین حال می توان مقاصد ایمنی و محافظت از باغچه را مثلا برای جلوگیری از تردد بر روی باغچه را نیز برای آن برشمرد.

مزایای استفاده از نرده چوبی :

۱.سازگاری با طبیعت :

اگر شما ویلایی دارید که در دل طبیعت قرار گفته است، باید از نرده های چوبی برای دکوراسیون آن استفاده کنید، چرا که طبیعت از چوب می باشد و اگر نرده های چوبی هم در ویلای شما وجود داشته باشد زیبایی بیشتری ایجاد خواهد شود و از آنجایی که این نرده شباهت بسیاری به طبیعت دارد شیک بودن ویلای شما را بسیار بیشتر می کند.

۲.تنوع بی نظیر آن :

یکی دیگر از مزایای اجرای نرده چوب پلاست تنوع بی نظیر آن می باشد. تولید کنندگان این دسته از نزده ها تلاش می کنند طرح ها و اشکال گوناگونی از این نرده ها را تولید کنند تا مشتریان هر طرح و شکلی ار که می پسندند در ساختمان خود استفاده کنند. هر یک از طرح های این نرده ها را اگر استفاده کنید محیط مورد نظر شما حال و هوای بسیار شیکی به خود می گیرد.

۳.مناسب بودن برای انواع فضاها :

بسیاری از افراد بر این گمان هستند که استفاده از نرده های چوب پلاستیکبرای برخی از مکان های خاص می باشد، در صورتی که شما می توانید از این نرده ها در مکان های مختلفی استفاده کنید. شما می توانید هر طرحی را که مایل باشید را برای انواع مکان ها مورد استفاده قرار دهید. امروزه به قدری طرفداران این دسته از نرده ها افزایش پیدا کرده است که مکان های تجاری و باغ بام سبز یا روف گاردن هم از این نرده ها استفاده می کنند.

پست قبلی

نبشی و ناودانی در صنعت ساختمان

پست بعدی

هوازی بتن

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30