شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس به عنوان یکی از شیشه های با میزان تقاضا بالا در بازار شناخته شده می باشد تنوع رنگی و مزیت های موجود در این شیشه ها باعث شده است این شیشه به عنوان یکی از اولین انتخاب ها برای پنجره در نظر گرفته شود البته این شیشه تنها در پنجره استفاده نمی شود در برخی از موارد از این شیشه برای بالکن استفاده می شود.

مزایا شیشه های رفلکس :

۱-این نوع شیشه ها عدم دید ناظر بیرونی در روز می باشد یعنی حتی اگر پرده ها کنار باشد کسی نمی تواند از بیرون داخل را مشاهده کند.حفظ حریم داخلی خانه با استفاده از این شیشه .

۲-این نوع شیشه یکی دیگر از مزیت های این نوع شیه ها بازتاب نور مستقیم خورشید و کاهش ورود گرمای تابستان به داخل است.
دارای زیبایی بسیار بالایی می باشد

۳-این نوع از شیشه های اشعه های رادیواکتیو را نیز دریافت میکنند

۴-بازتاب نور در شیشه های رفلکس در تابستان هنگامی که آفتاب به صورت مستقیم به این شیشه برخورد کند بازتاب داده می شود و گرمای آفتاب به داخل محیط وارد نمی شود.

۵-تنوع بالا رنگی در شیشه ها

معایب شیشه های رفلکس :

۱-کاهش نور ورودی به داخل ساختمان با توجه به رنگ شیشه.

۲-تغییر دید ناظر از داخل ساختمان به بیرون می باشد.

انواع شیشه های رفلکس :

۱-شیشه دوجداره رفلکس:

این نوع شیشه به طور معمول از دولایه شیشه که یکی شیشه شفاف و دیگری می باشد، ساخته می‌شود. محاسبات انجام شده نشان می دهد میزان نور و گرمای عبوری از شیشه دوجداره به ترتیب برابر ۶۱ درصد و ۶۳ درصد می‌باشد  .

۲-شیشه های دوجداره سوپر سیلور (رنگ نقره‌ای):

این نوع از شیشه ها دارای مشخصه منحصر به ‌فردی می باشد. این مشخصه سبب می گردد. شیشه های دوجداره سوپر سیلور در فضاهایی با نور کم عملکرد مناسبی داشته باشد. دلیل این موضوع هدایت نور خورشید تا میزان ۱۰۰ درصد به فضای داخل ساختمان می باشد.

تفاوت شیشه رفلکس و شیشه رنگی:

ویژگی‌های این نوع شیشه ها را می‌توان با شیشه‌های رنگی مقایسه کرد. شیشه‌های دوجداره همانند شیشه‌های رنگی انواع ۴+۴ و ۶+۴ دارند که فضای بین آنها بسته به نوع پروفیل مورد استفاده، ۱۶، ۲۰ و… میلی متر می باشد و متنوع در رنگ و طرح های مختلف مختلف اعم از سبز، آبی، برنزی، نقره‌ای و طلائی تولید می‌شوند.

تفاوت این شیشه‌ ها با شیشه‌های رنگی به میزان نور و تفاوت در داشتن دید از محیط داخل ساختمان در طول روز و شب مربوط می‌شود.

پست قبلی

شیشه سندبلاست

پست بعدی

سنگ دکوراتیو

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30