پرش لینک ها

پوشش سقف شیبدار و انواع آن

سقف شیبدار :

سقف شیبدار به منظور تغییر شکل ظاهری ساختمان و تغیر و تحول در نمای ساختمان بوجود می آورد. فرم ، رنگ و ظاهر مواردی است که به سلیقه صاحب خانه باز می گردد. با استفاده از متریال نوین و همچنین با توجه به پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی مصالح و پوشش های سقف شیبدار از گستردگی و تنوع بسیاری برخوردارند.

مزایای انتخاب مناسب پوشش های سقفی :

1.ظاهر و زیبایی نمای ساختمان و متریال مورد استفاده برای پوشش بام شیبدار

2.نحوه اجرا و آسانی مراحل نصب پوشش سقف شیبدار و متریال های زیرسازی پوشش بام

3.مشخصات فیزیکی و استاندارد های پوشش سقف شیبدار بام و گارانتی و پشتیبانی و عمر مفید متریال مصرفی برای پوشش بام

4.قیمت و هزینه تمام شده پوشش شیبدار بام

انواع سقف شیبدار :

۱.پوشش سقف با ورق طرح سفال :

پوشش سقف شیبدار

ورق سفالی از جمله مصالحی می باشند که در زمان ورود به صنعت ساختمان با استقبال ویژه ای روبرو شد و این ورق بسیار زیبا بوده و دارای تنوع رنگ نیز میباشد، این نوع ورق بخاطر زیبایی و استحکام در آلاچیق ها ، پوشش سقف شیروانی و سقف شیبدار و سردرهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

ورق طرح سفال گالوانیزه هم اکنون در بازار موجود هست که میتوانید سفارش دهید. وزن این محصول سبک بوده و در صورت اجرا زیبایی خیره کننده ای به محل اجرا میدهد و مثل سفال پوسیدگی وشکستگی ندارد.

مزایای ورق طرح سفال:

1.بدون نیاز به رنگ کردن

2.مناسب از نظر اقتصادی

3.ايمنی بالا مقابل زلزله

4.وزن کم محصول

۲.پوشش سقف با پلی کربنات :

پوشش سقف شیبدار

ورق پلی کربنات از خانواده ی پلیمر ترموپلاستیک هست و به صورت گسترده ای تولید شده و با استقبال خوبی مواجه شده که در زمان حال در امور مختلفی به کار گرفته میشود. و میتوانید به صورت شیروانه در گلخانه ها استفاده کنید.

مزایای پلی کربنات:

1.طول عمر بالا

2.وزن سبک

3.ضربه گیر بودن

4.عایق صوتی

5.وزن کم محصول

۳. پوشش سقف با آندوویلا :

پوشش سقف شیبدار

ورق آندوویلا ضد آب گیری بوده و با محیط زیست سازگار هستند. اگر به فکر بازسازی یا ساخت پوشش سقف شیبدار خود هستید آندوویلا میتواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد زیرا تمامی استاندارد های روز در این ورق رعایت شده.

مزایای آندوویلا:

وزن سبک و مقاوم مقابل اشعه ماورا بنفش

سازگار با انواع آب و هوا

تحمل بار بالا

عایق صوتی

۴.پوشش سقف با آندولین :

پوشش سقف شیبدار

ورق آندولین دارای عملکرد عایق فوق العاده ای می باشد. همچنین در برابر نفوذ آب عایق هست و بدلیل انعطافی که دارد ترک برنمیدارد و همچنین زنگ نزده و پوسیده هم نمیشود و همچنین در انواع شرایط آب و هوایی برای ساختمان های مسکونی و تجاری قابل استفاده هست. سقف آندولین از الیاف طبیعی ساخته شده و مقاوم بوده و به همین دلیل نیاز به بررسی ماهانه و سالانه ندارد.

مزایای آندولین:

مقاوم دربرابر کپک و قارچ

قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی

عایق مناسب و کامل در برابر حرارت و صوت

۵.پوشش سقف با ورق رنگی گالوانیزه :

پوشش سقف شیبدار

ورق رنگی ، به همان ورق های فلزی گالوانیزه گفته میشود که بوسیله تکنیک ها و دستگاه های خاصی در صنعت رنگ میشوند. ضخامت رنگ اضافه شده به ورق رنگی 35 میکرون میباشد که از ویژگی این پوشش مقاومت بالا مقابل خوردگی هست و فرم پذیری بسیار راحتی دارد و همچنین رنگ آمیزی این ورق به شکل رنگ کوره ای به آن افزوده میشود.

مزایای ورق رنگی گالوانیزه:

1. قابل استفاده در بیشتر صنعت ها

2. رنگ های متنوع

3. صرفه اقتصادی

4. وزن سبک

۶. پوشش سقف شینگل:

پوشش سقف شیبدار

مواد اولیه پوشش سقف شینگل قیر پلیمری میباشد و سطح بالایی آن را از گرانول معدنی; همچنین سایز متوسط برای عرض آن 35 سانتی متر و طول 1متر هست که با یک شبکه شیشه ای مات به هم استحکام داده شده و طرح ها و رنگ های مختلفی دارد.

مزایای ورق شینگل:

1. نصب سریع و آسان

2.سبک بودن محصول

3.دارای گواهینامه فنی

۷.پوشش سقف با دکرا :

دکرا یک نوع ورق سقفی می باشدکه از فولاد گالوانیزه ساخته شده و وزن بسیار پایین و استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارد به همین دلیل مورد توجه پیمانکاران بسیاری از کشورها مخصوصا ایران واقع شده است.

مزایای دکرا:

وزن پایین

ضد حریق

عدم ترک خوردگی

مقاومت بالا دربرابر باد

۸. پوشش سقف با شینگل :

مواد اولیه پوشش سقف شینگل قیر پلیمری میباشد و سطح بالایی آن را از گرانول معدنی; همچنین سایز متوسط برای عرض آن 35 سانتی متر و طول 1متر هست که با یک شبکه شیشه ای مات به هم استحکام داده شده و طرح ها و رنگ های مختلفی دارد.

مزایای شینگل:

نصب سریع و آسان

سبک بودن محصول