مجله ساختمانی

چهار تکنیک فروش

تکنیک فروش
این مقاله در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ بروزرسانی شده است.

چهار تکنیک فروش :

تکنیک فروش به افرادی که به محصولات شما علاقه مند می باشند کار راحتی است. این افراد  تحقیقات اولیه را انجام داده‌ و به این نتیجه رسیده‌اند که شما یک راه‌حل خوب  هستید٬ هدف از تولید این مقاله در وبسایت آجر رو آجر به منظور بهبود عملکرد کاربران از اطلاعات موجود در وبسایت می باشد. در حال حاضر تنها کاری که باید انجام دهید این است که اشکلات آنان را رفع کنید و مطمئن شوید که آن ها از بین رقبایتان شما را انتخاب کرده اند. فروش به افرادی که شما را نمی شناسند دشوار است اما، کار غیر ممکنی نیست.

۱. رویا بفروشید :

در این تکنیک از فروش ممکن است مشتریان به محصولات شما علاقه ای نداشته باشند، آنها به خودشان علاقه دارند اما کافی ست به آنها نشان دهید که با خرید محصول شما چه اتفاقی برای آنها در آینده خواهد افتاد.

به وجود شعارد ها توجه کنید .این شعارها هیچ ارتباطی به محصولی که می فروشند ندارند، آنها می گویند که شما با داشتن محصول شان چه کارهایی می توانید انجام دهید تا بهترین بازدهی ممکن را داشته باشید .

۲. تعصب تان را به محصولتان نشان دهید :

در این تکنیک از فروش بسیاری از فروشنده ها تظاهر می کنند که به محصول شان تعصبی ندارند و تنهاقصد این را دارند که محصولی را که به نفع خریدار است بفروشند٬ اما اکنون به واسطه هوشمندی خریداران این راهکار ها جواب نمی دهد.

۳. تخفیف ندهید :

تخفیف در تکنیک فروش یکی از هزینه‌های مخفی در هر کسب‌ و‌ کاری است که در غالب موارد به آن اهمیت داده نمی‌شود. از مهارت های کلیدی فروش این است که به جای دادن تخفیف، محصولی را معادل مقدار تخفیف به مشتری هدیه بدهید.

به طور مثال اگر کالایی را ده هزار تومان می‌ فروشید و خریدار از شما تقاضای تخفیف می‌کند، به او یک کالای هزارتومانی هدیه بدهید. با این کار به جای یک کالا دو کالا فروخته‌اید و نکته دیگر آن است که محصول هزارتومانی برای شما هزینه‌ای کمتر از هزار تومان دارد.

لذت تخفیف گرفتن خیلی زود از یاد می رود، اما هدیه تا مدت‌ها در ذهن او باقی می‌ماند و موجب جذب مشتری مشود و بهانه‌ ای برای تعریف این موضوع به دیگران می‌شود. بنابراین به تخفیف به عنوان هزینه و ضرر برای کسب ‌و ‌کارتان نگاه کنید.

۴. به مشتریان غیرفعال بفروشید  :

در هر کسب ‌و کاری برای مشتریانی هستند که دیگر خرید نمی‌کنند. براساس نظرسنجی که در آمریکا صورت گرفته، مهم‌ترین دلیل آن، قطع ارتباط بین فروشنده و مشتری است.

پس در ارتباط بودن با مشتریان از مهارت های کلیدی فروش است. لیستی از مشتریان غیرفعال تهیه کنید و سپس برای آن‌ ها یک کارت پستی بفرستید و به یاد آن ها بیاورید که برای شما باارزش هستند.

یک فروش ویژه برای آن‌ها ترتیب بدهید تا دوباره به مشتریان فعال شما بپیوندند. روش دیگر آن است که با آن‌ ها تماس بگیرید تا کالا یا خدمات جدید را به آن‌ها معرفی کنید.

پست قبلی

۵ نکته برای فروش

پست بعدی

چیلر و انواع آن

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک

دسترسی سریع

تماس با آجر رو آجر

فروش و پشتیانی همه روزه از ساعت 9 الی 17:30
پنج شنبه ها 9 الی 13:30