بهارستان پایلوت بازآفرینی کشور

صفحه اصلیخبربهارستان پایلوت بازآفرینی کشور
akharin ajor
تحریریه آجر رو آجر
بهارستان پایلوت بازآفرینی

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از ترسیم نقشه راه برای ستادهای بازآفرینی شهرهای کشور خبرداد که بهارستان پایلوت بازآفرینی کشور شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (تهران)؛ خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در جلسه ستاد بازآفرینی شهرستان بهارستان خطاب به شهرداران سه شهر (صالحیه، نسیم شهر و گلستان) گفت: در سفر اخیر رئیس جمهور به بهارستان و پایلوت شدن این شهر برای بازآفرینی و تعامل مثبت و سریع شرکت بازآفرینی شهری، آمادگی خود را برای هر گونه کمک، تعامل و کار سازی اعلام می کنیم.

محبت خواه بیان کرد: مطالعات دقیق در حوزه بافت های سکونتگاهی و فرسوده سه شهر صالحیه، نسیم شهر و گلستان اولین قدم برای نوسازی بافت های فرسوده بهارستان است که باید هرچه سریع تر انجام شود.

وی در ادامه گفت: از ۱۶ ستاد شهرستانی استان تهران در پایان سال جاری ارزیابی خواهد شد و سه شهر اول تا سوم به استانداری تهران معرفی می شوند.

محبت خواه به اهمیت شتاب بخشی به نوسازی مسکن و لزوم خدمات رسانی توسط دستگاه‌های خدمت رسان در موضوعات هفت گانه روبنایی و زیربنایی اشاره کرد. وی گفت: در حوزه بازآفرینی تمام دستگاه های شهرستانی مسئولند و این تنها وظیفه وزارت راه و شهرسازی نیست. بهارستان برای نوسازی نیاز به عامل تمامی دستگاه های عضو شامل آموزش و پرورش، بهداشت، برق، آب، گاز، نیروی انتظامی، بهزیستی و … دارد.

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر
ساعات کاری
شنبه با چهارشنبه : 9 الی 17:30
پنجشنبه : 9 الی 13:30
لینک های مفید
مجوز ها و نماد ها
مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک