افتتاح بخشی از واحدهای مسکن ملی

صفحه اصلیخبرافتتاح بخشی از واحدهای مسکن ملی
akharin ajor
تحریریه آجر رو آجر
افتتاح مسکن ملی

به گفته ی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تعداد قابل توجهی از طرح‌های نهضت ملی مسکن در این استان به مراحل پایانی رسیده و در آینده نزدیک افتتاح‌ خواهد شد.

در گفت و گوی خلیل محبت‌خواه با ایسنا وی گفت: در سال جاری اولویت ما تحویل پروژه‌های نهضت ملی مسکن است. البته با الحاق و تأمین زمین و انعقاد قراردادهای جدید، برنامه‌های آغاز عملیات اجرایی نیز در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: اکثر پروژه‌هایی که شروع شده به مرحله اسکلت بندی و دیوارچینی رسیده است و برخی نیز در مرحله‌ی نازک‌کاری است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران توضیح داد: در شش ماه ابتدایی سال جاری تعداد قابل توجهی واحد مسکونی در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر، کمتر از ۱۰۰ هزار نفر و شهرهای جدید استان تهران افتتاح می‌شود.

بر اساس گفته ی او، هم اکنون حدود ۱۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن به مراحل انتهایی رسیده است، اما در هفته‌های آتی آمار گردآوری می‌شود و این عدد افزایش پیدا می کند.

همچنین وی یادآور شد: امسال تمام زمین‌هایی که برای نهضت ملی مسکن باقی‌مانده را احصاء و تأمین می‌کنیم. اگر نیاز به تغییر کاربری و الحاق باشد اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر
ساعات کاری
شنبه با چهارشنبه : 9 الی 17:30
پنجشنبه : 9 الی 13:30
لینک های مفید
مجوز ها و نماد ها
مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک