پرش لینک ها

درباره ما

درباره آجر رو آجر بیشتر بدانید

این اطلاعیه را لطفاً به دقت مطالعه بفرمایید

ما با راه اندازی بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر تصمیم گرفتیم شما کاربر گرامی را در امور مربوط به بازاریابی و فروش محصولات یا خدمات مرتبط با صنعت ساختمان را یاری نماییم.

مجموعه ما متشکل از تیم مهندسی و برنامه نویس ، بازاریابان حرفه ای در زمینه ساختمان ، تیم پشتیبانی و همینطور کارشناسان بازنگری و تایید اطلاعات که همه روزه در حال رصد ساختمان های در حال ساخت شهر برای جمع آوری و بروزرسانی اطلاعات آنها هستیم تا دیگر شما نگران یافتن مشتریان خود نباشید و بتوانید تمام انرژی و تمرکز خود را برای پرزنت یا قرارداد محصولات خود کنید.

ما اطلاعات ساختمان شهر تهران و کرج را به صورت مستمر و با جزئیات کامل بر روی وب سایت اختیار شما کاربر گرامی قرار میدهیم تا شما براحتی چند کلیک به این اطلاعات ارزشمند دسترسی داشته باشید.

شما میتوانید با استفاده از امکانات وب سایت ما اشراف کامل به تمام ساختمان هایی که در شهر تهران و یا کرج ساخته میشوند پیدا خواهید کرد . و به راحتی میتوانید با سازندگان این ساختمان ها وارد مذاکره و پرزنت شوید و یا به آنها پیامک ارسال کنید.

تیم ما همه روزه در سطح شهر در حال جمع آوری اطلاعات جدید و همینطور بروزرسانی اطلاعات هستند پس با اطمینان خاطر میتوانید وارد وب سایت ما شده و از این اطلاعات استفاده نمایید .

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما کاربر گرامی هستند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شما تماس 02167261000 تماس بگیرید و یا از طریف صفحه ثبت نام درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم .

با آرزوی موفقیت و رشد روز افزون کسب و کار شما کاربر گرامی.

طراحان رایانه ماندگار با مسئولیت محدود، طراحی و برنامه نویسی

شرکت طراحان رایانه ماندگار به شماره ثبت 379721 با بیش از 10 سال فعالیت رسمی و بیشتر از 15 سال تجربه کاری در زمینه طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب و موبایل و ویندوز

تیم برنامه نویسی با انگیزه و تخصص بالا در زمینه مشاوره و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری

درباره ما بیشتر بدانید
تیم ما

تیم ما متشکل  است از مجموعه ای از طراحان و برنامه نویسان همچنین گروهی با تجربه جهت انجام امور دیجیتال مارکتینگ و سئو همچنین تولید محتوا کاربردی

ملاقات تیم