پرش لینک ها

درباره ما

درباره آجر رو آجر بیشتر بدانید

این اطلاعیه را لطفاً به دقت مطالعه بفرمایید

شرکت طراحان رایانه ماندگار با شماره ثبت 379721 با مدیریت “پیام رنجور شهریور” به عنوان اولین مبتکر، طراح و پیاده ساز پلتفرم”بانک اطلاعات ساختمان” که معرف حضور کاربرانی که قبلا از این سیستم استفاده کرده اند میباشد، از سال 1386 شروع به فعالیت در زمینه ایجاد نرم افزار بانک اطلاعاتی ساختمان نموده است. این شرکت همواره در تلاش بوده تا با بهره گیری از تیم نرم افزاری حرفه ای، افراد متخصص و خبره بهترین خدمات را برای کاربران این نرم افزار فراهم آورد.

طراحی، تولید، پیاده سازی و توسعه وب سایت مذکور از ابتدا کاملا توسط شرکت طراحان رایانه ماندگار انجام شده است. که در گذشته در وب سایت دیگری مورد استفاده قرار میگرفته ، این شرکت تصمیم گرفته از اسفند سال 98 با برند “آجر رو آجر” فعالیت خود را در زمینه بانک اطلاعات ساختمان به صورت مستقل شروع نماید تا بتواند با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت تر نسبت به همکاران، شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماید.

خوشحالیم که با وجود شایعات نا جوانمردانه و به دور از اخلاقی که برخی افراد سودجو و انحصارگرا که هیچگونه دانش و تجربه ای درباره رسم بازار و اخلاقیات ندارند، همچنان با کمال آرامش و با رضایت قلبی بیش از پیش با آجر رو آجر همکاری می کنید.

با آرزوی موفقیت و رشد روز افزون کسب و کار شما کاربر گرامی.

طراحان رایانه ماندگار با مسئولیت محدود، طراحی و برنامه نویسی

شرکت طراحان رایانه ماندگار به شماره ثبت 379721 با بیش از 10 سال فعالیت رسمی و بیشتر از 15 سال تجربه کاری در زمینه طراحی و برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب و موبایل و ویندوز

تیم برنامه نویسی با انگیزه و تخصص بالا در زمینه مشاوره و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری

درباره ما بیشتر بدانید
تیم ما

تیم ما متشکل  است از مجموعه ای از طراحان و برنامه نویسان همچنین گروهی با تجربه جهت انجام امور دیجیتال مارکتینگ و سئو همچنین تولید محتوا کاربردی

ملاقات تیم