شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱

صفحه اصلیشماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱ در بانک اطلاعاتی آجر رو آجر به شما کمک می کند بازار هدف خود در منطقه ۱ تهران را پیش رو داشته باشید. به راحتی به اطلاعات سازندگان منطقه ۱ تهران دسترسی داشته و پروژه های آنها مطلع شوید. در میان پروژه ها جستجو کرده و بر حسب زمینه فعالیت خود به سراغ سازندگانی بروید که پروژه ساختمانی در مرحله متناسب با کار شما دارند.

برای خرید شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱ با ما تماس بگیرید 

شماره همراه سازندگان

وقتی قصد بازاریابی تلفنی برای کسب و کار خود داشته باشید، داشتن شماره همراه سازندگان اولین نیاز شما خواهد بود. در کنار آن آگاهی از پروژه ساختمانی آن سازنده اهمیت دو چندان خواهد داشت. وقتی بدانید سازنده مشغول ساخت چه ساختمانی می باشد، و در حال حاضر در چه مرحله ای از ساخت می باشد، شناخت کافی از مشتری بالقوه خود خواهید داشت.
بانک شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱، علاوه بر اینکه شامل شماره همراه سازندگان منطقه ۱ می باشد، اطلاعات دقیق از پروژه را در اختیار شما خواهد گذاشت.
مرحله دقیق پروژه، متراژ، زیربنا، تعداد طبقات و واحد، نوع اسکلت بندی، موقعیت مکانی روی نقشه، تصویر از مراحل ساخت پروژه به همراه تاریخ عکسبرداری، آدرس پروژه، محدوده و محله.

ارسال پیامک تبلیغاتی به سازندگان

ارسال پیامک انبوه به شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱، ساده ترین راه برای جذب مشتری جدید می باشد. به کمک پنل ارسال پیامک انبوده آجر رو آجر به سازندگان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و فروش خود را افزایش دهید. قابلیت ارسال پیامک با نام گیرنده به شما کمک میکند بازدهی تبلیغات پیامکی خود را چند برابر کنید. وقتی سازنده پیامکی دریافت کند که اول متن اسم او برده شده، قطعا به پیامک توجه بیشتر نشان داده و متن آن را به دقت می خواند.

پنل CRM

با استفاده از پنل CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) مذاکرات و مراودات خود با مشتریان را همیشه در دسترس داشته باشید. پیگیری های مربوط به فروش را منظم و به موقع انچام دهید. پنل پیگیری های آجر رو آجر در موعد مقرر شده از جانب شما یادآوری می کند تا به فعالیت های فروش به موقع رسیدگی کنید.

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک