شماره تلفن و شماره موبایل سازندگان تهران

صفحه اصلیشماره تلفن و شماره موبایل سازندگان تهران
سازندگان تهران

شماره تلفن سازندگان تهران را می توان به چند گروه تفکیک کرد. سازندگان حقیقی و حقوقی. 

شماره تلفن سازندگان حقوقی

سازندگان حقوقی و شرکت های ساختمانی و معماری به طور معمول در حال برج سازی، مجتمع سازی و انبوه سازی هستند. این دسته از سازندگان مشغول پروژه های بزرگی هستن که معمولا ساخت پروژه چندین سال زمان خواهد برد. اغلب تیم های متخصص دارند که همیشه با بکارگیری آنان ساخت پروژه را انجام می دهند. برای انجام سفارشات خرید، تامین کنندگانی دارند که عموما از آنها خرید می کنند. در واقع همکاری دراز مدت دارند. بازاریابی و فروش محصول و خدمات به این دسته از سازندگان کم سخت خواهد بود. وقتی با شماره سازندگان از این جنس تماس گرفته شود، حتما باید فروشنده کاملا حرفه ای مذاکره را آغاز نماید. شروع صحبت با لحنی رسمی و محترمانه می تواند باعث ادامه مذاکره شود. وقتی با شرکت های ساختمانی و سازندگان حقیقی در حال مذاکره هستید، نکته بسیار مهم این است که علاوه بر قیمت، ضمانت محصول و یا خدمات ارائه شده برای ایشان از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. وعده و تعهداتی عنوان کنید که برایتان ۱۰۰% قابل تحقق باشد. عموم این شرکت ها دارای وکلای با تجربه ای هستند که شمارا ملزم به اجرای بند های قرارداد خواهند کرد.

تماس با شماره سازندگان وقتی از جنس حقوقی هستند، در مقایسه با قرار ملاقات حضوری شانس کمتر برای فروش شما خواهد داشت. اما بی تاثیر هم نبوده و در مواردی با تماس تلفنی فروش اتفاق خواهد افتاد. بسته به نوع محصولات و خدمات شما، شانس فروش به صورت تلفنی متغییر خواهد بود. 

برای بازاریابی سازندگان حقیقی اهمیت بیشتری قائل شوید.

شماره تلفن سازندگان حقیقی

دسته بعدی سازندگان حقیقی هستند که به صورت شخصی مشغول ساخت پروژه های ساختمانی هستند. عده ای با قدمت چندین و چند ساله به عنوان پیشه اصلی به ساخت و ساز مشغول هستند. وگروهی هم به عنوان شغل جانبی ساختمان سازی انجام می دهند. 

بازاریابی و فروش به این گروه از سازندگان راحت تر و سریع تر صورت می گیرد. فروش تلفنی و پیامکی بازدهی بسیار بالایی داشته و قیمت رقابتی شانس فروش شما را افزایش خواهد داد. وقتی با شماره سازندگان تماس میگیرید آماده باشید که سازنده از شما قیمت برندی خاص از یک محصول را از شما سوال کند. بدین معنی است که من قیمت این برند را دارم و دنبال بهترین قیمت هستم. پس دادن قیمت بالا و غیر رقابتی شانس شما را کاهش می دهد. یا باید قیمت پایین تری بدهید، و اگر در قیمت نمی توانید رقابت کنید باید کیفیت یا گارانتی بهتر و یا خدمات جانبی بیشتر پیشنهاد دهید.

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر بازار هدف شما در صنعت ساختمان را فراهم می کند.

بازاریابی به کمک شماره تلفن سازندگان تهران

چندین روش برای بازاریابی سازندگان وجود دارد. اولین روش بازاریابی تلفنی می باشد. وقتی وارد کاربری خود درآجر رو آجر شوید، به کمک ابزار جستجو در میان پروژه ها، می توانید به شماره تلفن سازندگان تهران دسترسی داشته باشید. وقتی اطلاعات پروژه ها را مشاهده نمودید، می توانید پس از بررسی مرحله پروژه، متراژ و طبقات و اطلاعات دیگر و همچنین آرشیو تصاویر از مراحل پروژه، بازاریابی تلفنی انجام دهید. با شماره تلفن سازنده تماس گرفته و محصول و خدمات خود را معرفی کنید.

به کمک پنل پیگیری ها می توانید خلاصه مذاکرات خود با سازندگان را ثبت کرده و در آینده در نظر داشته باشید. علاوه بر آن میتوانید برای پیگیری های بعدی روز و ساعت مشخص کنید تا سیستم به شما یادآوری کند.

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۲

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۳

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۴

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۵

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۶

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۷

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۸

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۹

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۰

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۱

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۲

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۳

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۴

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۵

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۶

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۷

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۸

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۱۹

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۲۰

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۲۱

شماره همراه سازندگان تهران منطقه ۲۲

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک