پاسخگویی سوالات کاربران​

کاربر گرامی،
در صورتی که سوالات شما در این بخش پاسخ داده نشده است،
همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.
با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی آجر رو آجر
بانک اطلاعات ساختمان برای شما چه سودی دارد؟
بانک اطلاعات ساختمان مجموعه ای از اطلاعات راجع به یک ساختمان در حال ساخت می باشد که شرکت های فعال در حوزه ساختمانی می توانند به کمک آن مشتری جدید جذب کنند. این اطلاعات شامل آدرس پروژه، متراژ، زیربنا، تعداد طبقات، واحد، مرحله ساخت، نوع کاربری، تصویر از مراحل ساخت پروژه، نام کارفرما و اطلاعات تماس آن می باشد. هر گونه اطلاعات در مورد پروژه ساختمانی که برای بازاریابی شما اهمیت داشته باشد در این بانک اطلاعاتی قرار گرفته است.
اطلاعات ساختمان های در حال ساخت به چه صورت ارائه می شوند؟
اطلاعات از طریق وب سایت آجر رو آجر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. وب سایت کاملا ساده و کاربردی طراحی گردیده تا شما به راحتی بتوانید از اطلاعات بهترین استفاده را داشته باشید. طراحی واکنش گرای وب سایت بعث می شود در انواع سیستم ها و گوشی های موبایل به راحتی قابل استفاده می باشد. به گونه ای که داخل گوشی همراه و یا تبلت همچون اپلیکیشن به شما نمایش داده خواهد شد.
چه تعداد پروژه ساختمانی را پوشش می دهیم؟
بیش از ۳۰۰۰۰ پروژه ساختمانی در حال ساخت در شهر تهران و کرج توسط بانک ما پوشش داده شده اند. این پروژه ها مستمرا توسط کارشناسان ما حضوری بازدید شده و مراحل و روند رشد آنها در بانک اطلاعاتی بروز می شوند. و در عین حال پروژه های جدیدی که شروع به ساخت و ساز کنند شناسایی شده و اطلاعات آنها جمع آوری می شوند.
چه طور می توانید از میان این حجم اطلاعات به پروژه های دلخواهتان دسترسی پیدا کنید؟
داخل پنل کاربری شما، فیلتر های جستجوی متعددی طراحی شده تا بتوانید به راحتی به پروژه های دلخواهتان دسترسی داشته باشید. برخی از این فیلترها عبارتند از: فیلتر منطقه، مرحله ساخت، متراژ، تعداد طبقات، آدرس و ... علاوه بر اینکه از این اطلاعات می توانید داخل وب سایت استفاده کنید، شما میتوانید از نتایج جستجو شده خروجی هم تهیه کنید. خروجی به صورت pdf و یا به صورت چاپ کاغذی.
چگونه با استفاده از این اطلاعات فروش بیشتر داشته باشیم؟
شناخت بازار هدف کمک زیادی در جذب مشتری خواهد کرد. وقتی شما به کمک بانک اطلاعات ساختمان بدانید در این لحظه چه ساختمانی در مرحله ساختی است که نیاز به محصول و خدمات شما داشته باشد، می توانید انرژی بازاریابی خود را بر روی آن پروژه متمرکز کنید. هم آدرس پروژه در اختیار شماست، هم راه ارتباطی با کارفرمای پروژه. با مراجعه حضوری سر پروژه میتوانید برای فروش محصول و خدمات خود مستقیما با کارفرما صحبت کنید. و همچنین کارشناس فروش تلفنی شما می تواند به از طریق تلفن، بازاریابی تلفنی انجام دهد. در نتیجه شما انرژی، وقت و هزینه خود را صرف سرنخ های فروشی کرده اید که احتمال فروش شما در آنها بسیار بالا است. این یعنی بهینه عمل کردن و بیشترین سود را بردن.
چه امکانات جانبی در اختیار شما قرار میگیرد؟
پنل ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به شما کمک میکند علاوه بر بازاریابی تلفنی و یا حضوری، بازاریابی پیامکی هم داشته باشید. ابزار مدیریت ارتباط با مشتری (crm) به کارشناسان فروش کمک میکند روند صحبت و پیگیری های فروش را ثبت و مدیریت کنند و در نهایت فروش بهتری را رقم بزنند. دانستن سابقه گفتگو با مشتریان برای کارشناس فروش بسیار ضروری و با اهمیت بوده که به کمک این ابزار فراهم خواهد شد.

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک