آجر رو آجر را بیشتر بشناسید

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر
ایده

ایده بانک اطلاعات ساختمان را از کجا شروع کردیم

آجر رو آجر اینطوری شکل گرفت،
سال ۸۴ بود که یک نرم افزار CRM تولید کردیم. بر حسب اتفاق اولین مشتری این نرم افزار، در صنعت ساختمان فعال بودند. وقتی از ما درخواست امکانات شخصی سازی شده برای سازمان خودشون دادن، متوجه مشکلات زیادشون در بازاریابی حضوری و پیدا کردن سرنخ فروش شدیم. و البته هزینه بالایی که ماهیانه صرف این کار میکردند و خروجی مطلوبی هم نداشتن.

با تخصصی که در طراحی و تولید نرم افزار داشتیم، راهکار هایی ارائه دادیم که کار بازاریابی میدانی را خیلی سریعتر و دقیقتر انجام بدن. مثل استفاده از نقشه، لوکیشن و مسیریابی. جرقه بانک اطلاعات ساختمان از این نقطه زده شد. این ایده در طول ۱۵ سال همیشه رشد کرده و بهتر شده. تا اینجا که امروز تقریبا یک تیم ۲۵ نفره که همگی آموزش دیده و با تجربه هستند برای گردآوری بانک اطلاعاتی تلاش می کنن تا یک بانک تخصصی از اطلاعات مورد نیاز شرکت ها راجع به ساختمان های در حال ساخت، فراهم بشهکه شرکت ها به راحتی بتونن مشتری هاشون رو از داخل بانک پیدا کنن. اینجوری دیگه درگیر استخدام بازاریاب حضوری و حقوق ماهیانه بالا، سختی های حفظ دقت اطلاعات و وسعت جغرافیایی نیستند. و در نهایت با هزینه خیلی کم به فروش بالاتری دست پیدا می کنن.

فکر کردن

نام آجر رو آجر را چطور انتخاب کردیم؟​

برای بانک اطلاعاتی مون دنبال یک اسم می گشتیم که هم به ساختمان سازی مرتبط باشه و هم گویای کارمون باشه. یکم دقیق تر شدیم، دیدیم وقتی یه پروژه شروع به کار میکنه ما اطلاعاتشو ثبت میکنیم و در تمامی مراحلی که پروژه رشد میکنه ما همراه پروژه اطلاعاتمون رو بروز میکنیم. یعنی همواره در طول پروژه حضور داریم. کلی اسم به ذهنمون رسید و روی تک تکش فکر کردیم تا در نهایت دیدیم “آجر رو آجر” بهترین گزینه هست. این اسم کاملا گویای زمینه فعالیتمون بود. با کلی ذوق این اسم رو انتخاب کردیم و شروع به فعالیت کردیم. بعد از نظرات مثبتی که از کاربر هامون گرفتیم، کاملا مطمئن شدیم که نام انتخابی مون دقیقا گویای مجموعه ما شده و مهم تر اینکه راحت توی ذهن همه می مونه.

هدف اصلی آجر رو آجر چی هست؟

ما قصد داریم شما تمرکزتون فقط روی فروش باشه. اولین نفر باشین که از پروژه ها مطلع میشین و با سازنده صحبت می کنید.
شناسایی سرنخ فروش رو ما انجام میدیم. سرنخ های دست اول و دقیق رو شناسایی می کنیم،اطلاعات کاملشون رو بدست میاریم، ماهیانه بروزرسانی می کنیم و بازار هدفتون رو در اختیار شما قرار میدیم. دغدغه اصلی ما، رشد فروش شماست.

team work

در آجر رو آجر چه اتفاقاتی می افتد؟

روند کار آجر رو آجر

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…


بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، بازار هدف کسب و کار ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر از سال  1385 فعالیت خود را در زمینه شناسایی بازار ساخت و ساز آغاز نموده است. آجر رو آجر همواره در تلاش است پروژه های ساختمانی را از آغاز فرآیند ساخت و ساز شناسایی نموده و بازار هدف کسب و کار های ساختمانی را فراهم نماید.

مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک