پرش لینک ها

مزیت بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر به عنوان اولین و قدیمی ترین وبسایت در حوزه ی جمع آوری اطلاعات ساختمان، این امکان را در اختیار مدیران فروش تامین کنندگان اقلام ساختمانی میگذارد که به صورت یکجا بتوانند به اطلاعات پروژه های ساختمان های در حال ساخت دسترسی داشته باشند. در این سامانه هوشمند می توان به  آدرس پروژه های در حال ساخت، شماره سازندگان، متراژ، تعداد طبقات، تعداد واحد و … دسترسی داشت.
یکی از ارکان مهم در حوزه ی بازاریابی و فروش داشتن لید ها یا سرنخ های فروش می باشد. این سرنخ ها در کسب و کارهای ساختمانی توسط بانک اطلاعات ساختمان به عنوان شماره سازندگان ارائه می شود.
در زیر برخی از مزایای بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر توضیح داده شده است.

ایجاد ارتباط بین سازنده ها و شرکت های تامین کننده متریال ساختمانی

به طور معمول فراهم کردن لیستی از اطلاعات مشتریان به منظوردر اختیار قرار دادن به کارشناسان فروش، نیازمند زمان و انرژی زیادی هست. ولی داشتن اشتراک سایت بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، موجب صرفه جویی در این زمان و هزینه می شود. در این بانک می توان بصورت یکپارچه و مستمر از پروژه های ساختمانی آگاه شد و بصورت هدفمند تری کار مشتری یابی و بازاریابی را انجام داد.
برای مثال فرض می کنیم شما نمایندگی یکی از خدمات ساختمانی را دارید و به دنبال توسعه مشتری هایتان هستید، با استفاده از بانک اطلاعات ساختمانی آجر رو آجر به آسانی می توانید به اطلاعات پروژه‌‌های در حال ساخت تهران و کرج دسترسی پیدا کنید و تنها با یک تماس با ایشان یا ارسال پیامک تبلیغ کار خود و یک بازاریابی اصولی، فروش خود را بالا ببرید.

برخی کسب و کار هایی که استفاده از بانک اطلاعات ساختمانی موجب افزایش فروش آنها می شود عبارتند از:

فروشندگان کاشی و سرامیک
شرکت های آسانسور
خدمات تخریب و گودبرداری
فروشندگان مصالح
لوازم تاسیسات برقی ساختمان
فروشندگان آهن آلات
خدمات آتش نشانی
و …

دسترسی داشتن به پروژه های بازاریابی شده و مشتریان بالقوه

قاعدتا بازار هدف تولید کنندگان یا توزیع کنندگان اقلام ساختمانی، مسئولین خرید در ساختمان های در حال ساخت می باشند.
در بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر کارشناسان ما به طور مداوم با سازنده های ساختمان در ارتباط هستند، بدین جهت به محض اینکه سازنده ای نیاز به محصول یا خدماتی برای ساختمان خود در مراحل مختلف داشته باشد کارشناسان ما با خبر شده و با اطلاع رسانی به تامین کننده ها پروژه را در اختیار آنها قرار می دهد. این اقدام همانند این است که تامین کنندگان نیروهای دیگری را استخدام کرده تا کار بازاریابی را برایشان انجام دهند، که موجب بالا رفتن فروش تامین کننده هایی که بانک اطلاعات ساختمان را دارا می باشند، می شوند.

دسترسی به پروژه های به روز شده

یکی از فاکتور های مهم در کیفیت بانک اطلاعات ساختمان به روز بودن اطلاعات در دسترس می باشد. در آجر رو آجر کارشناسان داخل شرکت بصورت تلفنی و نیرو های خارج از شرکت بصورت میدانی، روزانه در حال جمع آوری اطلاعات ساختمان ها اعم ازآدرس پروژه، مرحله ساخت پروژه، شماره سازندگان و… می باشند. همچنین به طور مداوم اطلاعات جدید پروژه ها را وارد وبسایت می کنند.

سهولت استفاده از سایت

وارد شدن به پنل کاربری آجر رو آجر به دلیل نیاز نداشتن به نصب اپلیکشن، سهولت استفاده را برای کاربران وبسایت ایجاد میکند. شما روزانه وارد پنل کاربری شده و از قسمت پروژه های جدید اطلاعات را جستجو می کنید. در این قسمت فیلتر هایی برای جستجوی پروژه ها به تفکیک منطقه، مرحله و … تعبیه شده تا به شکل سریع به پروژه هایی در مرحله و شرایط دلخواه هستند دسترسی پیدا کنید. همچنین یکی از امکاناتی که امروزه برای مسیریابی استفاده می شود لوکیشن یا کروکی پروژه می باشد که با یک  کلیک میتوانید هر پروژه را داخل نرم افزار های مسیر یاب ببینید.

شناساندن نام شرکت و برند خود به سازنده های ساختمانی

تولید کننده های محصولات و خدمات ساختمانی با استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه، معرفی کار خود را به سازندگان  انجام می دهند و در هزینه های سرسام آور تبلیغات صرفع جویی می کنند. این پیامک ها به طو هوشمند امکان انتخاب محدوده یا پروژه های مرحله خاصی را فراهم میکنند که به مرتبط ترین مرحله ساختمان ارسال کنند و بدین طریق خدمات خود را به مشتریان باالقوه کارشان معرفی کنند.

اطمینان از صحت اطلاعات

بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجربه دلیل داشتن سابقه 12 ساله درزمینه پلتفرم های بانک اطلاعات ساختمانی، این اطمینان خاطر را در صحت و بروز بودن اطلاعات گردآوری شده به مشتریان گرامی می دهد. چون هدف بانک اطلاعات ساختمان رشد کسب و کار و افزایش فروش تامین کننده ها و همچنین دسترسی سازنده ها به محصولات مناسب می باشد. مجموعه ی آجر رو آجر با دارا بودن اطلاعات بیش از 16000 پروژه در حال ساخت در سطح شهر تهران، حومه تهران، صاحبین کسب و کارهای ساختمانی را در توسعه سهم بازار خود یاری می کنند.

در اختیار داشتن اطلاعات تماس سازندگان

از آنجایی که مشتریان کسب و کارهای مرتبط به ساختمان عمدتا سازندگان ساختمان هستند، داشتن اطلاعات تماس سازنده اعم از شماره تماس، واتس اپ، شماره کارگاه ساختمانی و… ، این مزیت را فراهم میکند که تامین کننده ها قادر باشند نه تنها به پروژه های فعلی سازنده بلکه با در ارتباط بودن با سازنده، به پروژه های بعدیشان هم دسترسی داشته باشند تا بتوانند باتامین محصولات مورد نیاز پروژه به افزایش فروش خود و توسعه بازار خود بپردازند.

قرار دادن آگهی های محصول یا خدمات در سایت پربازدید طراحان سازه

یکی از راه های افزایش فروش تبلیغ در محل مناسب می باشد. امروزه با دیجیتالی شدن تبلیغات، بهترین راه مطرح شدن خدمات، تبلیغ در سایت های تبلیغاتی پربازدید می باشد.
یکی از خدمات بانک اطلاعات ساختمان آجر رو آجر، امکان تبلیغ محصولات در سایت طراحان سازه سایت مرجع نیازمندی های ساختمانی می باشد. سایت طراحان سازه سایت پر بازدید در گوگل، روزانه توسط سازنده ها و مشتریان اقلام ساختمانی جستجو می شود.

امید است با همکاری با شما مدیران فروش، کمکی در راستای افزایش فروش و بالا رفتن قدرت رقابت شما در زمینه ی کاریتان کرده باشیم.