مجله ساختمانی

گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل

آجر ماندگار سهیل
این مقاله در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ بروزرسانی شده است.

گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل

گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل تولید کننده آجر نسوز نما سال۱۳۷۶ در شهرک صنعتی شمس آباد افتتاح گردید .

با عرضه محصولات مرغوب در بازار و با توجه به حجم درخواست های داخلی و خارجی هم اکنون این کارخانه با ظرفیت تولید بیش از ۵۰۰۰۰ تن آجرنسوز نما در سال مشغول به فعالیت می باشد.

سهیل جلوه ای ماندگار ...

برخی از تولیدات شناخته شده آجر نسوزِ گروه صنعتی آجر ماندگار سهیل به شرح ذیل می باشد :

آجر نسوز نسکافه ایبه منظور حفظ وارتقاء کیفیت محصولات تولیدی شرکت آجر ماندگار سهیل از سال ۱۳۸۰ اقدام به بر قراری سیستم مدیریت کنترل کیفیت ایزو ۹۰۰۱ در مجموعه شرکت نموده و در این راستا موفق به برقراری سیستم رضایت مندی مشتریان ایزو ۱۰۰۰۴ و همچنین دریافت گواهی نامه های CE جهت محصولات تولیدی خود شده است.

آجر های ماندگار سهیل

رسالت گروه صنعتی سهیل

گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل مأموریت دارد تا با استفاده از دانش، تجربه ارزشمند و سوابق درخشان خود در حوزه عملیات تولید انواع آجرهای نسوز نما و با امکانات ارائه مشاوره در طراحی و معرفی تیم های مجرب اجرا  با اتکاء بر نیروی انسانی متخصص و توانمند، ضمن حفظ کیفیت با رعایت بر هزینه مناسب تولید در راستای تأمین رضایت مشتریان گام برداشته و تلاش و همت خود را بر آن گذاشته تا به عنوان یک شرکت تولید کننده ایرانی در عرصه کسب و کار همواره به تولیدات محصولات جدید و با کیفیت در راستای اعتلای مزیت رقابتی با رویکرد ارزش محوری برای مشتریان و ذینفعان شرکت بهترین خدمات را با محصولات خویش در دسترس آنان قرار دهد.

در همین راستا گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل موفق به کسب مقام برتر متنوع ترین محصولات آجر نسوز نما در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گردیده است.

گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل بر آن است تا خاص ترین در عرصه تولید آجرهای نسوز در صنعت ساختمان در کشور باشد در چشم انداز گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل نوآوری و خلاقیت با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا همواره مدنظر بوده و سعی می نماید تا برای تولید خاص ترین و بهترین محصولات جزو پیشروان آن باشد. اعتلای نام ایران در عرصه بین المللی همواره جزو رسالت شرکت بوده و صادرات جزو برنامه های اصلی شرکت می باشد. پیرو موفقیت های گروه صنعتی آجرهای ماندگار سهیل در صادرات محصولات خود به کشورهای حوزه خلیج فارس و قاره پهناور آسیا، بر آن است تا دامنه گسترش صادرات خود را به کشورهای اروپایی نیز افزایش دهد.

پست قبلی

معرفی پروژه های ساختمانی کرج

پست بعدی

مشکل فروش ضعیف شرکت ها

در مورد بانک اطلاعات ساختمان سوالی دارید؟
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند…

ساعات کاری
شنبه با چهارشنبه : 9 الی 17:30
پنجشنبه : 9 الی 13:30
لینک های مفید
مجوز ها و نماد ها
مجوز ساماندهی
مجوز نماد اعتماد الکترونیک